;
Aplikacja do słuchania radia z telefonów wyposażonych w Android
Aplikacja do słuchania radia z telefonów wyposażonych w Android
Facebook
O nas

W Pyrzycach stroimy na 91,1 MHz !!!

Pomysł na lokalne Radio Pyrzyce zrodził się w 2019 roku  w redakcji Dwutygodnika Puls Powiatu Pyrzyckiego. Plan był „prosty”, założyć radio z programem, zasięgiem fal radiowych, a także z nazwą Radio Pyrzyce 91,10 MHz dedykowanym mieszkańcom miasta i gminy Pyrzyce. Od pierwszej edycji w 2020 roku jesteśmy radiem okazjonalnym, działamy w okresach 2- lub 3-tygodniowych. Oczywiście że chcielibyśmy, żeby Radio Pyrzyce 91,10MHz było stałą częścią pyrzyckiego rynku informacyjnego, ale z różnych przyczyn, ani w 2019, ani dziś, nie jest to jeszcze możliwe, z naciskiem na jeszcze.

  Pierwsza edycja Radia Pyrzyce na częstotliwości 91,10 MHz obyła się w grudniu 2020 roku, kolejna na święta wielkanocne 2021, następnie Radio Pyrzyce FOLK 91,10MHz towarzyszyło jubileuszowemu Festiwalowi Pyrzyckie Spotkania z Folklorem w lipcu 2021. Kolejna radiowa edycja na 91,10MHz odbyła się rok po pierwszej, w okresie świąt Bożego Narodzenia i sylwestra 2021 itd.

Na pewno nie byłoby Radia Pyrzyce, gdyby nie nasi partnerzy, bez których nie udałoby się pokonać wiele problemów technicznych i organizacyjnych. Do współpracy w tworzeniu Radia Pyrzyce 91,10MHz udało się nam zaprosić: Marzenę Podzińską, Burmistrz Pyrzyc, marszałka Pomorza Zachodniego  Olgierda Geblewicza i wicemarszałka Olgierd Kustosza, Starostę Powiatu Stanisława Stępnia, Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Bank PKO BP, Firmę Feldt’s Poland sp. z o.o., Firma DALKE Małgorzatę i Piotra Dalke, Backer OBR Sp. z o.o., Firma EMBUS, pyrzyckie Bricomarché i Pyrzycki Dom Kultury, gdzie mieści się nasze studio.

Dzięki naszym partnerom, reklama, ogłoszenia, życzenia urodzinowe, imieninowe i świąteczne dla mieszkańców gminy Pyrzyce, przedsiębiorstw są darmowe, wystarczy tylko zadzwonić, czy napisać maila.

Patronat medialny i promocję dla Radia Pyrzyce 91,10 MHz od początku zapewnia Telewizja Kablowa Aura i Dwutygodnik Puls Powiatu Pyrzyckiego. 

Pod względem programowym Radio Pyrzyce 91,10MHz, opowiada o życiu gminy w każdym jego aspekcie, sukcesach, problemach samorządu i jego jednostek, o pracy organizacji pozarządowych, o sukcesach poszczególnych mieszkańców realizujących swoje pasje. 

To tak w skrócie o Radiu Pyrzyce 91,10MHz.

Pozdrawiam i zapraszam do strojenia radia na 91,10MHz i na www.radiopyrzyce.pl

Ryszard Tański

Prowadzący program

Ryszard
Tański

Radio było i jest dla mnie najważniejszą z medialnych sztuk, daje mi bardzo dożo pozytywnej energii. Muzyka której mogę słuchać godzinami, ciekawe rozmowy, wspaniali i pozytywnie zakręceni ludzie, których spotykam przy mikrofonie. Zapraszam Was wraz przyjaciółmi Radia Pyrzyce w kolejną podróż na 91,10 MHz

Maksymilian Świergul

Cześć, nazywam się Maks i jestem uczeniem Liceum Ogólnokształcącego w Pyrzycach. Mogliście usłyszeć mój głos w poprzednich edycjach pyrzyckiego radia, w których prowadziłem audycje sportowe i kulturalne, tak i będzie tym razem, wszystkich serdecznie zapraszam i do usłyszenia! 

Dominik
Mol

Dwie moje pasje to muzyka i sport. Ulubiona muzyka to przede wszystkim jazz. Jestem założycielem na Facebooku największej w Polsce grupy o tematyce jazzowej, „jazz jak nikotyna”, poza tym jestem kolekcjonerem płyt winylowych. Zapraszam radiosłuchaczy na „Wielkanocne jazzowanie” 

Aleksandra Hawryluk

Aleksandra Hawryluk

Jestem kierownikiem muzycznym Zespołu Pieśni i Tańca PYRZYCE, prawnik, członek Zespołu Wokalnego „Cantus Delicium”, pasjonatka szeroko pojętej kultury, sztuki i języków obcych. Spotkamy się na częstotliwości 91,10 MHz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.